Magyar Kyokushin Karate Diákolimpia

Dunántúli Területi  Elődöntő 2005 – eredmények

 

 

Gy.I.ffi 32kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

        Németh Gábor           Csorna

 

Gy.I.ffi 39kg:

I.      Böröcz Dániel           Csorna

II.    Varga Patrik               Kapuvár LSE

III.   Iváncsik Bence         Veszprém Fitt SE

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

        Kizmus Kornél          Sümeg

        Bagosi Dániel           Veszprém Musashi

        Élő Dániel                  Ronin SE Győr

 

Gy.I.ffi  +39kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

        Lizák Richárd            Siófok

 

Gy.I.női 32kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

        Iváncsik Nikolett      Veszprém Fitt SE

 

Gy.I.női +32kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

        Barzsó Rebeka          Kapuvár LSE

 

Gy.II.ffi 40kg:

I.      Gaál Zoltán                Kapuvár SE

II.    Bokor Péter               Pápa

III.   Balogh Ádám            Siófok

III.   Molnár Bence           Siófok

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

        Likácsi Roland          Kapuvár LSE

        Jakus Bertalan          Kapuvár LSE

 

Gy.II.ffi 52kg:

I.      Horváth Máté           Pusztaszabolcs

II.    Széll Róbert               Veszprém Fitt SE

III.   Nagy Márk Gábor    Veszprém Fitt SE

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

        Kovács Sándor         Pusztaszabolcs

        Balogh Ádám            Kapuvár LSE

 

Gy.II.ffi+52kg:

I.      Krisztin Zsolt            Siófok

II.    Szakál Mátyás          Ronin SE Győr

III.   Újvári Ferenc            Ronin SE Győr

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

        Szekér Attila              Csorna

 

Gy.II.női 35kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

        Straub Adrienn         Veszprém Fitt SE


Gy.II.női+42kg:

I.      Németh Kitti              Veszprém Fitt SE

II.    Kiss Bianka               Siófok

III.   XXXXXXXXXX         XXXXXXXXXX

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

        Szilágyi Zsófi            Taszár

 

S.ffi 42kg:

I.      Lengyel Adrián        Kapuvár LSE

II.    Gyukli Zoltán            Sümeg

III.   Halász Gergő             Enying

III.   Sölét Tibor                Csorna

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

        Recse Tibor               Pápa

        Berta Tamás              Enying

 

S.ffi 52kg:

I.      Hockstock Áron       Kapuvár SE

II.    Hockstock Dániel     Kapuvár SE

III.   Kerékgyártó Dániel  Sopron MAFC

III.   Brád Kornél               Pápa

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

        Tolnai Zsolt              Bonyhád

        Krisztin Ede               Siófok

 

S.ffi 62kg:

I.      Tóth Richátd             Sopron Kamikaze

II.    Molnár András         Enying

III.   Tímár Richárd           Kapuvár LSE

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

        Kollár Dániel             ARSC

        Horváth Kristóf        Kapuvár LSE

 

S.ffi +62kg:

I.      Hainer Csaba            Kapuvár LSE

II.    Hirschman Máté       Siófok

III.   Dukai Bálint              Kapuvár LSE

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

        Márkus Ádám           ARSC

        Bálint Ferenc             Pápa

        Bíró Gergely              Tapolca VSE

 

Kapcsolódó bejegyzések