Országos Kyokushin Karate Gyermek, Serdülő Verseny, Szeghalom – eredmények

Kyokushin superfight

2005 október 08. Szeghalom, Városi Sportcsarnok, 200 versenyző 

Gyerm.I.ffi 32kg:

I. Agárdi László Szeghalom E: Kovács Lajos
II. Szentpéteri Szabolcs Jászberény
III. Szőke Gábor Szeghalom
III. Szabó János Kagami SE

Gyerm.I.ffi 39kg:

I. Papp Csaba Kapuvár LSE E: Szalai László
II. Csernus Kristóf Nagykőrös
III. Tóth Dániel Szeghalom

Gyerm.I.ffi +39kg:

I. Lizák Richárd Siófok E: Kálóczi József
II. Koszta Nándor Balmazújváros
III. Kozák István Banzai KKK
III. Dávid András Berettyóújfalu

Gyerm.I.női:

I. Barzsó Rebeka Kapuvár LSE E: Szalai László
II. Szilágyi Vera Kagami SE

Gyerm.II.ffi 40kg:

I. Deutsch Miklós Kemecse E: Nemes József
II. Kiss Endre Albatrosz SE
III. Molnár Bence Siófok
III. Nagy Róbert Szeghalom

Gyerm.II.ffi 52kg:

I. Papp Árpád Berettyóújfalu E: Rinyu Sándor
II. Hupka Márk Nagykőrös
III. Hegedűs Tibor Hajdúszoboszló
III. Balogh Ádám Kapuvár LSE

Gyerm.II.ffi +52kg:

I. Jónás Tamás Kagami SE E: Hegedűs Lívia
II. Deli Zoltán Kemecse
III. Oláh Gergő Kagami SE
III. Krisztin Zsolt Siófok

Gyerm.II.női 42kg:

I. Selyem Brigitta Kagami SE E: Hegedűs Lívia
II. Szendi Judit Berettyóújfalu
III. Szántó Szilvia Szeghalom

Gyerm.II.női +42kg:

I. Száva Zsuzsanna Hajdúszoboszló E: Szabó Tamás
II. Nagy Kira Berettyóújfalu
III. Antal Gréta Kagami SE

Serd.ffi 42kg:

I. Váradi Róbert Berettyóújfalu E: Rinyu Sándor
II. Papp András Kagami SE
III. Lengyel Adrián Kapuvár LSE
III. Vincze Tamás Dániel Siófok

Serd.ffi 52kg:

I. Hockstock Áron Kapuvár SE E: Horváth Tibor
II. Wiszler Csaba Champions SE
III. Tóth Marcell Nyírbátor
III. Hockstock Dániel Kapuvár SE

Serd.ffi 62kg:

I. Magos József Kagami SE E: Hegedűs Lívia
II. Boda Márton Gyöngyös
III. Papp Gergely Banzai KKK
III. Rojkó Tibor Martfű

Serd.ffi +62kg:

I. Tóth János Balmazújváros E: Felhős András
II. Tóth Richátd Sopron Kamikaze
III. Kiss Bálint Kagami SE
III. Felhősi András Imre Balmazújváros

Serd.női 45kg:

I. Jakus Júlia Kapuvár LSE E: Szalai László
II. Pozsgai Korinna Csorna
III. Ternyák Anna Sopron Kamikaze

Serd.női 55kg:

I. Balogh Bernadett Martfű E: Stefanovics József
II. Kerti Kinga Enying
III. Müller Anita Martfű
III. Dömötör Zsanett Kapuvár LSE

Serd.női +55kg:

I. Markóth Boglárka Banzai KKK E: Furkó Kálmán
II. Leiter Anett Balmazújváros
III. Szilágyi Erika Hajdúszoboszló

Legharcosabb lány versenyző: Jakus Júlia Kapuvár LSE

Legharcosabb fiú versenyző: Molnár Bence Siófok

Legtechnikásabb lány versenyző: Markóth Boglárka Banzai KKK

Legtechnikásabb fiú versenyző: Boda Márton Gyöngyös

Szemtől-szemben: Felnőtt Kyokushin superfight:

70 kg: győztese : Búzás Gábor Martfű E: Stefanovics József

80 kg győztese : Micheller János Stabilitás E: Kalmár Árpád

A superfight-okról részletes tudósítás hamarosan…

Szeghalom, 2005. október 8.

Kalmár Árpád
kyokushinmedia

Kapcsolódó bejegyzések