Nyílt Kyokushin Karate Országos Bajnokság

2005.05.14. Szikszó, városi sportcsarnok

24 klub, 200 versenyző.

Gyermek,serdülő,ifjúsági,junior,felnőtt korcsoportokban.

Három hazai kyokushin szervezet 200 versenyzője állt tatamira a hétvégén Szikszón, hogy megküzdjön a nyílt kyokushin karate OB bajnoki címeiért.

Versenybíróság elnöke shihan Borza József 5 dan, a verseny főbírája sensei Kádas János 4 dan voltak.

A jó hangulatú verseny számos látványos csatát hozott a csarnok szép számú közönsége részére. Különösen junior és felnőtt kategóriákban voltak kemény küzdelmek a dobogós helyek eldöntése végett.
A nőknél kitűnt Bartók Júlia és Simon Orsolya teljesítménye, míg a férfi mezőnyben Gyarmati Imre, Micheller János és Szutor András voltak a mezőny legjobbjai.
A legeredményesebb klubok: a Sátoraljaújhely, a Kádas dojo és a Stabilitás voltak.
A verseny rendezői – sensei Tóth Zsolt 4 dan és sensei Kádas János 4 dan – mindent megtettek a megrendezés és a díjazás magas színvonala érdekében.


Eredménylista

 

 

 

Gyermek II fiú könnyű:

I. Raczkó Dániel Karcag

II. Deák Szabolcs Orosháza

III.Lúczi István Karcag

III.Dakos Martin Sátoraljaújhely

Gyerek II fiú nehéz:

I. Illés Benjamin Wachler dojo

II. Tóth Lóránt Sátoraljaújhely

III.Kiss Bálint Honvéd Reflex SE

III.Dauglas Abdulrachman Honvéd Reflex SE

Gyerek I lány

I. Mező Vivien Honvéd Reflex SE

II. Szokol Anita Erzsébetváros

Gyerek I. fiú könnyű

I. Deuch Miklós Kemecse

II. Ádám Tibor

III. Ferenczi Gábor Kemecse

III. Szabó Csaba Sátoraljaújhely

Gyerek I fiú közép

I. Sztojanov Ferenc Csepel

II. Rácz Gábor S.újhely

III.Fodor Bence “

III. Tóth Balázs “

Gyerek I fiú nehéz

I. Czár Péter Csepel

II.Mátyján József Délegyháza

III.Deli Zoltán Kemecse

III.Tóth Bence Kádas dojo

Serdülő lány könnyű

I. Raczkó Viktória Karcag

II. Luca Csilla Power SC

III.Horváth Erika Seiken

Serdülő lány nehéz

I. Arany Gabriella Orosháza

II. Lázár Szilvia Hajdúszoboszló

III. Szilágyi Annamária Orosháza

Serdülő fiú könnyű

I. Berényi István Karcag

II. Szárnya Dániel Power SC

III. Cseh Gergő Kerepesi dojo

III. Barkóczi Ádám Power SC

Serdülő fiú közép

I. Kiss Bálint Kagami

II. Lövei Dávid S.újhely

III. Kukta Ádám Kádas dojo

III. Major György Stabilitás

Serdülő fiú nehéz

I. Uicz Béla Csepel

II. Horváth Ádám Erzsébetváros

III. Barna Ferenc Kádas dojo

III. Záhonyi István Délegyháza

Ifjúsági lány -55 Kg

I. Magyar Anita Martfű

II. Szondi Anikó Hajdúszoboszló

III.Csőke Ildikó Martfű

III.Csontos Kornélia Power SC

Ifjúsági lány +55 Kg

I. Deli Alexandra Kemecse

II. Divinyi Anikó Karcag

III.Németh Kata Honvéd Reflex

III.Bartha Edit Martfű

Ifjúsági fiú 50 kg

I. Lencsés Tamás Erzsébetváros

II. Dobrosy Lóránt Stabilitás

Ifjúsági fiú 60 kg

I. Lehoczki Ádám Kádas dojo

II. Mester Ferenc Honvéd Reflex

III. Korpai Zoltán Kemecse

III. Szabó András Orosháza

Ifjúsági fiú + 60 kg

I. Balla János Martfű

II. Batay Roland Stabilitás

III.Szabó Norbert Kagami

III.Gerevich Gábor S.újhely

Junior nő

I. Herceg Lilla Borza dojo

II. Körmendi Lídia Martfű

III.Lőrincz Beáta Kádas dojo

III.Bittman Mariann Martfű

Junior férfi 60 kg

I. Bíró Gergely Csepel

II. Dobos Zoltán Kerepesi dojo

Junior férfi 70 kg

I. Fodor Attila Shinto dojo Szeged

II. Ferencz Mátyás Kádás dojo

Junior férfi + 70 kg

I. Párkányi Csaba Honvéd Reflex

II. Erdélyi Dániel Szamuráj

III.Rózsavölgyi Roland Honvéd Reflex

III.Kósa Kiss Szabolcs “

Felnőtt férfi “B” 70 kg

I. Kaszai István Guttman dojo

II. Fekete Krisztián Borza dojo

III.Miló Dávid “

Felnőtt férfi “B” -80 kg

I. Turucz Sándor Guttman dojo

II. Román Bertold Borza dojo

III.Kalina Balázs Kádas dojo

III.Bordás Sándor Stabilitás

Felnőtt férfi “B” + 80 kg

I. Gárgyás Krisztián

II. Nagy István Karcag

III. Mayer Szilárd Guttman dojo

III. Majoros Tibor Shinto Szeged

Felnőtt nő “A” -60 kg

I. Bartók Júlia MKKSZ

II. Tamás Tímea Budai II SE

III. Tóth Anna Erzsébetváros

Felnőtt nő “A” + 60 kg

I. Simon Orsolya Jászberény

II. Kruliczki Adrienn Stabilitás

III. Bruszt Zsuzsanna Erzsébetváros

Felnőtt Férfi “A” 70 kg

I. Gyarmati Imre Karcag

II. Nagy Gábor Szamuráj

III.Eisenberger Tamás Orosháza

III.Kéri Zsolt Kádas dojo

Felnőt férfi “A” -80 kg.

I. Mi
cheller János Stabilitás

II. Hacskó László “

III. Bordás András Nagykörös

Felnőtt férfi “A” + 80 kg

I. Szutor András Stabilitás

II. Mali György

III. Orehovszki Csaba Stabilitás

A legtechnikásabb férfi versenyző Hacskó László Stabilitás

A legtechnikásabb női versenyző Bartók Júlia MKKSZ

Kapcsolódó bejegyzések