Magyar Kyokushin Karate Diákolimpia – eredmények

 Magyar Kyokushin Karate Diákolimpia

Budapest, Pest Megye, Közép-Magyarország

Területi  Elődöntő 2005

 

 

Gyerm.I.ffi 32kg:

I.    Szentpéteri Szabolcs      Jászberény      Belvárosi Ált. Isk.., Jászberány

II.   Andok Viktor      Fót      Garay János Ált. Isk., Fót

III. Fekete Botond      Fót      Szent László Ált. Isk., Fót

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Németh Márk      Fót      Németh Kálmán Ált. Isk., Fót

      Patay Ernő      Nagykőrös      II.Rákóczi F. Ált.Isk., Nagykőrös

 

Gyerm.I.ffi 39kg:

I.    Kozák István      Banzai KKK      Mátyás K. Műv. Isk., Szolnok

II.   Volt Ernő      Nagykőrös      Kossuth L. Ált. Isk., Nagykőrös

III. Tóth Csaba      Nagykőrös      Petőfi S. Ált. Isk., Nagykőrös

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Berekszászi Benjámin      Fót      Németh Kálmán Ált.Isk., Fót

 

Gyerm.I.ffi +39kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

      Szél Csaba      Nagykőrös      Kossuth L. Ált.Isk., Nagykőrös

      Halápi Márk      Nagykőrös      Petőfi S. Ált.Isk., Nagykőrös

 

Gyerm.I.női 32kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

      Fekete Krisztina      Kecel      Arany J. Művészeti Isk., Kecel

      Benedek Julianna       Kecel      Arany J. Művészeti Isk., Kecel

 

Gyerm.I.női +32kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

      Urbán Dominika      Kalocsa      Eperföldi Ált. Isk., Kalocsa

      Fitos Réka      Szeged Ichiro SE  Almási Utcai Ált. Isk., Makó

 

Gyerm.II.ffi 40kg:

I.    Kiss Endre
      Albatrosz SE      Chiovini F. Ált. Isk., Besenyszög

II.   Bárdi Patrik      Banzai KKK      Széchenyi krt-i Ált. Isk., Szolnok

III. Januska Tibor      Fót      Németh Kálmán Ált. Isk., Fót

III. Unszorg Ákos      Kecel      ÁMK Érsekhalmi Ált. Isk., Érsekhalma

 

Gyerm.II.ffi 52kg:

I.    Wiszler Csaba      Champions SE      Csillaghegyi Ált. Isk., Budapest

II.   Hupka Márk      Nagykőrös      Kossuth L. Ált. Isk., Nagykőrös

III. Horog Hunor      Budai Harcművész      Fazekas Mihály Gy. Ált. Isk., Budapest

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Gyubik Márton      Kecel      Arany J. Műv. Ált. Isk., Kecel

 

Gyerm.II.ffi +52kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

      Szudi Ferenc      Banzai KKK      Kodály Z. Ének-z. Ált Isk., Szolnok


Gyerm.II.női 35kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

      Benke Dia Dalma      Nagykőrös      Arany J. Ref. Ált.Isk., Nagykőrös

      Papós Tímea      Szeged Ichiro SE  József A.Gimnázium, Makó                                                    

 

Gyerm.II.női 42kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

      Barta Hajnalka      Szeged Ichiro SE Dózsa Gy. Ált. Isk., Kiszombor

      Vank Bianka      Cegléd      Eötvös J. Ált. Isk., Ceglédbercel

 

Gyerm.II.női +42kg:

I.    Gazdag Diána      Albatrosz SE      Chiovini F. Ált. Isk., Besenyszög

II.   Csirke Ágnes      Fót      Fáy András Ált. Isk., Fót

III.      XXXXXXXXXX      XXXXXXXXXX

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Márton Dorina      Nagykőrös      Petőfi S. Ált. Isk., Nagykőrös

 

Serd.ffi 42kg:

I.    Major György      Stabilitás      Kazinczy F. Ált. Isk., Budapest

II.   Kenyeres Norbert
     
Nagykőrös      Kossuth L. Ált. Isk., Nagykőrös

III. Fejes Tamás      Kecel      Arany J.Műv.Ált. Isk., Kecel

III. Skultéti László      Nagykőrös      Kimlei Ált. Isk., Kimle

 

Serd.ffi 52kg:

I.    Bársony István      Nagykőrös      Petőfi S. Ált. Isk., Nagykőrös

II.   Kovács Mihály      Albatrosz SE      Chiovini F. Ált. Isk., Besenyszög

III. Virág Dávid      Banzai KKK      Herman Ottó Ált. Isk., Szolnok

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Nagy Alex      Kalocsa      Eperföldi Ált. Isk., Kalocsa

 

Serd.ffi 62kg:

I.    Papp Gergely      Banzai KKK      Széchenyi krt-i Ált. Isk., Szolnok

II.   Bene Gergő      Nagykőrös      Petőfi S. Ált. Isk., Nagykőrös

III. Szabó Patrik      Albatrosz SE      Chiovini F. Ált. Isk., Besenyszög

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Bartos Gábor      Fót      Fáy András Ált. Isk., Fót

 

Serd.ffi +62kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

      Rimai Ferenc      Kecel      Arany J. Műv. Ált. Isk., Kecel

 

Serd.női 45kg:

I.    Vincze Lilla      Kecel      Arany J. Műv. Ált. Isk., Kecel     

II.   Barta Nikolett      Albatrosz SE      Bem J. Ált. Isk., Nyíregyháza

III. Fakan Melinda      Nagykőrös      Kossuth L. Ált. Isk., Nagykőrös

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Fekete Andrea      Kecel      Arany J. Műv. Ált. Isk., Kecel

 

Serd.női 55kg:

I.    Rácz Andrea      Kecel      ÁMK Ált. Isk., Császártöltés

II.   Baksi Adrienn      Banzai KKK      Eötvös J. Ált. Isk., Szolnok         

III. Horváth Viktória      Nagykőrös      Arany J.Ref. Ált. Isk., Nagykőrös

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Bakonyi Petra      Kalocsa      Eperföldi Ált.isk., Kalocsa


< SPAN lang=EN-US>Serd.női+55kg:

I.    Markóth Boglárka      Banzai KKK      Széchényi krt-i Ált. Isk., Szolnok

II.   Csík Flóra      Jászberény      Gróf Aponyi A. Ált. Isk., Jászberény

III.      XXXXXXXXXX      XXXXXXXXXX

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Nyitrai Barbara      Kalocsa      Benedek Péter Ált. Isk., Uszod                                   

 

Ifj.ffi 56kg:

I.    Mátyási Renátó      Champions SE      Bródy I. Gimn., Budapest

II.   Gál Csaba      Cegléd      Arany J. Ref. Gimn., Nagykőrös     

III. Szendrei Sámuel      Nagykőrös      Arany J. Ref. Ált. Isk., Nagykőrös

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Bognár Szabolcs      Jászberény      Belvárosi Ált Isk., Jászberény

 

Ifj.ffi 65kg:

I.    Beszteri Attila      Jászberény      Lehel Vezér Gimn., Jászberény

II.   Zrupkó Ádám      Jászberény      Liska J. Erősár.Sz.K.I., Jászberény

III. Pap Péter      Fót      Németh Kálmán Ált.Isk., Fót

III. Vikker Dániel      Kecel      ÁMK. Ált. Isk., Császártöltés

 

Ifj.ffi+65kg:

I.    Monostori Tibor      Szeged Ichiro SE  SZTE. Ságvári E Gimn., Szeged

II.   Batay Roland      Stabilitás      II.Rákóczi F. Közg. Sz., Budapest

III. Sáringer Szilárd      Szeged Ichiro SE  Deák F. Gimn., Szeged

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Zsubori László      Kalocsa      Szent István Gimn., Kalocsa

 

Ifj.női 53kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

      Finta Regina      Nagykőrös      Arany J. Ref. Gimn., Nagykőrös

      Surin Zsuzsanna       Nagykőrös      Arany J. Ref. Gimn., Nagykőrös

 

Ifj.női 60kg:

I.    Pálinkó Orsolya      Szeged Ichiro SE  SZTE Ságvári E. Gim., Szeged

II.   Tombor Csilla      Jászberény      Liska J. Erősáramú Sz., Jászberény

III. Bettenbuk Éva      Albatrosz SE      Tiszaparti Gimn., Szolnok

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Szudi Gabriella      Banzai KKK      Vásárhelyi Pál SZ.K.I., Szolnok

 

Jun.ffi 65kg:

I.    Jónás Áron      Budai Harcművész      Telepy Károly Ált. Isk., Budapest              

II.   Mátyási Patrik      Champions SE      Bródy Imre Gimn., Budapest

III. Szögi Dániel      Szeged Ichiro SE  Galamb József SZKI., Makó

III. Barta Márk      Albatrosz SE      Szegedi Kis Ist.Gimn., Mezőtúr                

 

Jun.ffi 75kg:

I.    Barna Tibor      Nagykőrös      Ádám László SZKI., Nagykőrös

II.   Bencsics Gábor      Kalocsa      Dózsa Gy. SZKI., Kalocsa

III. Russa Sebastian      Stabilitás      Csanádi Árpád Gimn., Budapest

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Mózes Zsolt      Cegléd      Arany J. Ref. Gimn., Nagykőrös

 

Jun.ffi+75kg:

I.    Magna Gergő      Banzai KKK      Dr. Hegedűs T. András Alapítv. Isk., Szolnok                 

II.   Imre Zsolt      Kecel      Wattay Középiskola, Kiskőrös               

III.      XXXXXXXXXX      XXXXXXXXXX

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Mikula László      Banzai KKK      Pálfy J. SZKI., Szolnok


Jun.női 55kg:

I.    Szécsényi Szilvia      Kalocsa      Szent István Gimn., Kalocsa

II.   Csefkó Eszter      Kalocsa      Szent István Gimn., Kalocsa

III. Cserepes Alexandra      Cegléd      Kossuth L. Gimn., Cegléd

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

  Nagy Andrea      Nagykőrös      Toldi M. Élelm.SZKI., Nagykőrös                                                 

Jun.női 65kg:

I.    Misovits Boglárka      Jászberény      Liska J. Gimn., Jászberény

II.   Nagy Szidónia      Nagykőrös      Katona J. Gimn., Kecskemét

III. Hodován Éva      Kalocsa      Szent István Gimn., Kalocsa

A helyezetteken felül a döntőbe továbbjutott:

      Balogh Janka      Kecel      Dózsa Gy Gazd SZKI., Kalocsa

 

Jun.női +65kg:

Nem volt mezőny, a döntőbe mérlegelés alapján továbbjutott:

      Demény Brigitta      Besenyszög      Damjanich J. SZKI., Martfű      

 

 

Nagykőrös, 2005 február 26.

 

Drienyovszki János

főbíró

Kapcsolódó bejegyzések