Diákolimpia, Martfű – eredmények

ImageDiákolimpia előselejtező, Martfű – 2006. március 4.

férfi Kata:

I. Tóth Attila Tekeres SK

II. Tóth Gábor Tekeres SK

III. Dobó Dániel Szeged Ichiro SE

női Kata:

I. Németh Katalin Stabilitás (megosztva)

I. Tóth Renáta Tekeres SK (megosztva)

II. Wágner Eszter Budai Harcművész

III. Tóth Anita Ronin SE Győr

Gyermek I. ffi 32kg:

I. Aszódi Attila Jászberény

II. Bordás Sándor Jászberény

III. Mike Miklós Gergely Jászberény

Gyermek I. ffi +39kg:

I. Kozák István Banzai KKK.

II. Eszes Kadosa Martfű

III. Kókai Dániel Jászberény

Gyermek II. ffi 40kg:

I. Szentpéteri Szabolcs Jászberény

II. Kenyeres Róbert Nagykőrös

III. Balázs Norbert Stabilitás

Serdülő ffi 42kg:

I. Kiss Endre Albatrosz SE

II. Igaz Alex Albatrosz SE

III. Jelenfi Róbert Martfű

III. Kenyeres Norbert Nagykőrös

Serdülő ffi.52kg:

I. Kozák László Banzai KKK.

II. Bettenbuk Ádám Albatrosz SE

Serdülő ffi 62kg:

I. Wiszler Csaba Martfű

II. Szőnyi Márkó Kalocsa

III. Szűcs Ádám Martfű

III. Pintér László Albatrosz SE

Serdülő női 55kg:

I. Fakan Melinda Nagykőrös

II. Müller Anita Martfű

III. Barta Nikolett Albatrosz SE

Serdülő női +55kg:

I. Markóth Boglárka Banzai KKK.

II. Horváth Viktória Nagykőrös

 

Ifjúsági ffi 55kg:

I. Virág Dávid Banzai KKK.

II. Borza Máté Jászberény

III. Csíntalan Ádám Tekeres SK

Ifjúsági ffi 65kg:

I. Major György Stabilitás

II. Papp Gergely Banzai KKK.

III. Faragó István Stabilitás

III. Sárkán András Jászberény

Ifjúsági ffi +65kg:

I. Zrupkó Ádám Jászberény

II. Fülöp Dániel Jászberény

III. Tordai Viktor Délegyháza

Ifjúsági női 50kg:

I. Balogh Bernadett Martfű

II. Istella Lilla Kalocsa

Ifjúsági női 60kg:

I. Sárdi Kitti Kalocsa

II. Bakonyi Petra Kalocsa

Junior ffi 65kg:

I. Beszteri Attila Jászberény

II. Gál Csaba Cegléd

III. Szögi Dániel Szeged Ichiro

III. Tóth Zsolt Martfű

Junior ffi 75kg:

I. Jónás Áron Budai Harciművész

II. Romsics Péter Kalocsa

III. Sáringer Szilárd Szeged Ichiro

Junior ffi +75kg:

I. Balogh Zsolt Martfű

II. Balla János Martfű

Junior női 55kg:

I. Csefkó Eszter Kalocsa

II. Szabó Zsófia Tekeres SK

III. Nagy Andrea Nagyőrös

III. Cserepes Alexandra Cegléd

Junior női 65kg:

I. Flórián Zsuzsanna Szeged Ichiro

II. Nagy Szidónia Nagykőrös

III. Balogh Janka Kalocsa

III. Misovits Boglárka Jászberény

A legtechnikásabb junior női versenyző: Flórián Zsuzsa Szeged Ichiro

A legtechnikásabb junior férfi versenyző: Beszteri Attila Jászberény

A legtechnikásabb utánpótlás női versenyző: Barta Nikolett Albatrosz SE

A legtechnikásabb utánpótlás férfi versenyző: Wiszler Csaba Martfű

Kapcsolódó bejegyzések