Diákolimpia, dunántúli elődöntő

ImagePápán került megrendezésre a diákolimpiai program dunántúli elődöntője, március 11-én.

Gyermek I. ffi. 30kg:

I. Lantos Máté Shinju Kai

II. Dóka Márk Shinju Kai

Gyermek I. női 35kg:

I. Vígh Klaudia Shin SE Budapest

II. Szako Nikolett Shinju Kai

III. Csehi Blanka Takuan Karate

Gyermek I. ffi. 32kg:

I. Fekete Farkas Mór Siófok

II. Németh Gábor Csorna

III. Kovács Manó Benedek Siófok

III. Kulcsár Bence Tapolca

Gyermek II. ffi. 40kg:

I. Kovács Imre Takuan Karate

II. Csuta Gergely Takuan Karate

III. Szűcs Zoltán Takuan Karate

Gyermek II. ffi. 40kg:

I. Balogh Ádám Siófok

II. Böröcz Dániel Csorna

III. Molnár Bence Siófok

III. Czotter Gergő Tapolca

Gyermek II. ffi. 52kg:

I. Horváth Máté Pusztaszabolcs

II. Bokor Péter Pápa

III. Nagy Krisztián Siófok

Gyermek II. ffi. +52kg:

I. Lizák Richárd Siófok

II. Szekér Attila Csorna

III. Szakál Mátyás Ronin SE

Gyermek II. női +42kg:

I. Kiss Bianka Siófok

II. Tóth Alexandra Siófok

III. Barzsó Rebeka Kapuvár LSE

Serdülő ffi. 45kg:

I. Molnár Péter Shin SE Budapest

II. Varga Péter Takuan Karate

Serdülő ffi. 52kg:

I. Brád Kornél Pápa

II. Halász Gergő Enying

III. Liszi János Pusztaszabolcs

Serdülő ffi. 62kg:

I. Molnár Árpád Pusztaszabolcs

II. Molnár András Enying

III. Varga Ádám Kapuvár SE

Serdülő női 45kg:

I. Pozsgai Korinna Csorna

II. Jakus Júlia Kapuvár LSE

III. Mármarosi Henrietta Siófok

Serdülő női 55kg:

I. Kerti Kinga Enying

II. Tóth Zsófia Siófok

III. Pálinkás Anikó Pusztaszabolcs

Ifjúsági ffi. 55kg:

I. Csikai Bence Kapuvár LSE

II. Hockstock Áron Kapuvár SE

III. Markész Roland Csorna

III. Krisztin Ede Siófok

Ifjúsági ffi. 65kg:

1. Simon András Sopron Kamikaze

2. Tóth Richárd Sopron Kamikaze

3. Márton Balázs Sopron Kamikaze

Ifjúsági ffi. +65kg:

I. Licskai Dávid Kapuvár LSE

II. Szili László Kapuvár LSE

III. Stift György Bushido SE

III. Dukai Sándor Kapuvár LSE

Ifjúsági női 60kg:

I. Horváth Bianka Kapuvár SE

II. Csörnyei Zsófia Veszprém Fitt SE

III. Dömötör Zsanett Kapuvár LSE

Junior ffi. 65kg:

I. Kerti Gábor Enying

II. Spéder István Sopron Kamikaze

III. Magyar László Sopron MAFC

III. Ábrahám Viktor Bushido SE

Junior ffi. 75kg:

I. Papp László Tapolca VSE

II. Czákler Richárd Sopron Kamikaze

III. Molnár Imre Kapuvár LSE

III. Mester Ákos Pusztaszabolcs

Junior ffi. +75kg:

I. Iváncsics Zoltán Sopron Kamikaze

II. Kovács Sándor Sopron Kamikaze

III. Pete Tamás Sopron Kamikaze

Junior női 55kg:

I. Marton Anita Érdi Kyokushin SE

II. Axnix Irina Kapuvár LSE

III. Dékány Anett Pusztaszabolcs

Junior női 65kg:

I. Simon Viktória Várpalota

II. Erdős Bernadett Ronin SE Győr

Junior női +65kg:

I. Velő Ágota Siófok

II. Cseloszki Ágnes Dorog Egyetértés

III. Széll Melinda Érdi Kyokushin SE

Kapcsolódó bejegyzések