Az 1. Knock- Down Night (Sportsziget) rajtlistája

Az 1. Knock- Down Night (Sportsziget) rajtlistája 2004-06-17

Név / egyesület

Név / egyesület

Szabály, súly

idő

Program idő

1

Varga Ágnes/Debrecen

Buchberger Petra/Pécs

Muay-Thai MB döntő 54-57kg

5×2’

11.00-11.20

2

Tóth Csaba/Kunszentmárton

Vida Tibor/Pécs

Muay-Thai MB döntő 57-60 kg

5×2’

11.20-11.40

3

Menyhárt Gábor/Old Man Team

Koncsik Tamás/Kecskemét

Muay-Thai MB döntő 60-63kg

5×2’

11.40-12.00

4

Szabó Tímea/Kecskemét

Hrubis Enikő/Shin Dojo

Shidokan Body contact –50kg

3×2’

12.00-12.15

5

Pető Krisztián/Martfű

Orosz Bence/Unio Sport

Shidokan Body contact –70kg

3×2’

12.15-12.30

6

?

?

Amatőr boksz bemutató/junior

3×2

12.30-12.45

7

Géczi Dániel/HMTA

Kulcsár Péter/Shaolin Kungfu

Muay-Thai MB döntő 75-81 kg

5×2’

12.45-13.05

8

Szalay Raymund/Pécs

Ferencz István/Miklósi Sasok

Muay-Thai MB döntő +92 kg

5×2’

13.05-13.25

9

Bokor Zoltán/Wolfer Gym

Bede Tamás/Debrecen

Muay-Thai MB döntő 63-67kg

5×2’

13.25-13.45

10

Grzegorz Chalubinski/Lengyel

Santini Jessy/Franciaország

Shidokan –85kg

3×2’

13.45-14.00

11

Szabó Mónika/Unio Sport

Nathalie Azoulay/Franciaorsz.

Shidokan Body contact +65kg

3×2’

14.00-14.15

12

Peszlen Ferenc/Unio Sport

Ben Amor Samy/Franciaorsz.

Shidokan –75kg

3×2’

14.15-14.30

Harcművészeti bemutató

14.30-14.40

13

Sebők József/Rechák Team

Ferenczi Tamás/Unio Sport

WPKA Thai-box „B” 71-75 kg

3×2’

14.40-14.55

14

Balogh Norbert/Wolfer Gym

Réti László/Pécs

Muay-Thai MB döntő 67-71 kg

5×2’

14.55-15.15

?

?

Amatőr boksz bemutató/felnőtt

3×2

15.15-15.30

15

Kovács István/Unio Sport

Santini Jessy/Franciaország

Shidokan –85kg

3×2’

15.30-15.45

16

Harcművészeti bemutató

15.45-15.55

17

Hortobágyi Gábor/Wushu

Szőke Tamás/Kecskemét

Muay-Thai MB döntő 81-86kg

5×2’

15.55-16.15

18

Kis Sándor/Miklósi Sasok

Kósa Gábor/Szeged

Muay-Thai MB döntő 86-92kg

5×2’

16.15-16.35

19

Appin Wilfrid/Franciaország

?

Shidokan +85kg

3×2’

16.35-16.50

20

Kovács István/Unio Sport

Grzegorz Chalubinski/Lengyel

Shidokan –85kg

3×2’

16.50-17.00

Ünnepélyes megnyitó 17.00-17.10

Név / Unio Sport Promotion

Név / ország

szabály

idő

program

1

Forró László

El Aquaj Mohamed/Francia

Shidokan MMA –70kg

2×5’

17.10-17.25

2

Tar József

Mignoid David/Francia

Shidokan MMA –76kg

2×5’

17.25-17.40

3

Ördög Zsolt

Mariusz Ligizynski/Lengyel

WPKA Thai-box –86kg

5×2’

17.40-18.00

4

Felföldi Szabolcs

Marcin Dudek/Lengyel

Shidokan MMA –76kg

2×5’

18.00-18.15

5

Brunner Tihamér

Marcin Zontek/Lengyel

WPKA Thai-box –91kg

5×2’

18.15-18.35

6

Sárközi Róbert

Szervezés alatt

Shidokan MMA –86kg

2×5’

18.35-18.50

7

Varga Tamás

Szervezés alatt

WPKA Thai-box +91kg

5×2’

18.50-19.10

8

Gáncs Ferenc

Krzysztof Kulak/Lengyel

Shidokan MMA –86kg

2×5’

19.10-19.25

9

Varga Péter

Tanase Liviu/Román

WPKA Oriental fight/K-1 szabály

5×3’

19.25-19.45

10

Szecsei Szilárd

Leordean Florin/Román

WPKA Oriental fight/K-1 szabály

5×3’

19.45-20.10

Kapcsolódó bejegyzések