Kiváló Utánpótlás verseny Berettyóújfalun

ImageA Kyokushin Utánpótlás Magyar Bajnokság eredményei
 

 
 
 
Berettyó-Bihar Vállalkozói Egyesület Kupa

Kyokushin Karate Utánpótlás Magyar Bajnokság

Berettyóújfalu 2005.11.19.

 

 

Gyermek I. fiú 32 kg:

I.     Böröcz Dániel             Csorna

II.   Kemecsei Ádám         Kagami SE

III.  Vass Szabolcs             Szeghalom

III.  Agárdi László             Szeghalom

 

Gyermek I. fiú 39 kg:

I.     Szőke Gábor               Szeghalom

II.   Papp Csaba                 Kapuvár LSE

III.  Csernus Kristóf          Nagykőrös

III.  Tóth Dániel                 Szeghalom

 

Gyermek I. fiú +39 kg:

I.     Kozák István              Banzai KKK

II.   Dávid András             Berettyóújfalu

III.  Lizák Richárd             Siófok

III.  Koszta Nándor           Balmazújváros

 

Gyermek I. lány 32 kg:

I.     Szilágyi Vera              Kagami SE

II.   Gaál Vivien                Kapuvár SE

 

Gyermek I. lány +32 kg:

I.     Barzsó Rebeka            Kapuvár LSE

 

Gyermek II. fiú 40 kg:

I.     Deutsch Miklós          Kemecse

II.   Molnár Bence             Siófok< /o:p>

III.  Bokor Péter                Pápa

III.  Kiss Endre                  Albatrosz SE

 

Gyermek II. fiú 52 kg:

I.     Papp Árpád                Berettyóújfalu

II.   Horváth Máté             Pusztaszabolcs

III.  Hegedűs Tibor            Hajdúszoboszló

III.  Hupka Márk               Nagykőrös

 

Gyermek II. fiú +52 kg:

I.     Szilágyi János Dávid  Balmazújváros

II.   Jónás Tamás                Kagami SE

III.  Deli Zoltán                 Kemecse

III.  Oláh Gergő                 Kagami SE


Gyermek II. lány 42 kg:

I.     Selyem Brigitta           Kagami SE

II.   Szendi Judit                Berettyóújfalu

III.  Szántó Szilvia             Szeghalom

 

Gyermek II. lány +42 kg:

I.     Száva Zsuzsanna        Hajdúszoboszló

II.   Nagy Kira                   Berettyóújfalu

III.  Bukta Enikő               Berettyóújfalu

 

Serdülő fiú 42 kg:

I.     Barkóczi Ádám          Gyöngyös

II.   Vincze Tamás Dániel  Siófok

III.  Váradi Róbert             Berettyóújfalu

III.  Papp András               Kagami SE

 

Serdülő fiú 52 kg:

I.     Hockstoc Áron           Kapuvár SE

II.   Hockstock Dániel       Kapuvár SE

III.  Tóth Marcell               Nyírbátor

III.  Nguyen Van Viet       Berettyóújfalu

 

Serdülő fiú 62 kg:

I.     Boda Márton              Gyöngyös

II.   Tóth Richárd              Sopron Kamikaze

III.  Magos József              Kagami SE

III.  Kiss Bálint                  Kagami SE

 

Serdülő fiú +62 kg:

I.     Tóth János                  Balmazújváros

II.   Magyar Levente         Nyírbátor

III.  Dukai Bálint               Kapuvár LSE

III.  Felhősi András Imre   Balmazújváros

 

Serdülő lány 45 kg:

I.     Jakus Júlia                   Kapuvár LSE

II.   Pozsgai Korinna         Csorna

III.  Ternyák Anna             Sopron Kamikaze

 

Serdülő lány 55 kg:

I.     Balogh Bernadett       Martfű

II.   Pálinkás Anikó           Pusztaszabolcs

III.  Kerti Kinga                 Enying

III.  Horváth Erika             Seiken STKE


 

Serdülő lány +55 kg:

I.     Jenei Alexanda           Kagami SE

II.   Leiter Anett                Balmazújváros

III.  Faragó Henrietta         Stabilitás

III.  Csík Flóra                   Jászberény

 

Ifjúsági fiú 56 kg:

I.     Csikai Bencze             Kapuvár LSE

II.   Magyar László            Soporn MAFC

III.  Zsila Tamás                 Szeghalom

 

Ifjúsági fiú 65 kg:

I.     Beszteri Attila            Jászberény

II.   Zrupkó Ádám             Jászberény

III.  Gál Csaba&nb
sp;                 
Cegléd

III.  Tóth Zsolt                   Martfű

 

Ifjúsági fiú +65 kg:

I.     Fülöp Dániel               Jászberény

II.   Porkoláb Norbert        Berettyóújfalu

III.  Rácz Zoltán                Kagami SE

III.  Balla János                  Martfű

 

Ifjúsági lány 53 kg:

I.     Dékány Anett             Pusztaszabolcs

II.   Horváth Bianka          Kapuvár SE

III.  Molnár Éva                 Gyöngyös

III.  Szabó Zsófia               Tekeres SK

 

Ifjúsági lány 60 kg:

I.     Deutsch Nikoletta      Kemecse

II.   Vértesi Ágnes             Hajdúszoboszló

III.  Tombor Csilla             Sakura SE

III.  Egri Erzsébet              Szeghalom

 

Ifjúsági lány +60 kg:

I.     Tóth Helga                  Nyírbátor

II.   Deli Alexandra           Kemecse

 

Junior fiú 65 kg:

I.     Kerti Gábor                Enying

II.   Jónás Áron                  Budai HMSE

III.  Retter Márk                Berettyóújfalu

III.  Zsila Róbert                Szeghalom


 

Junior fiú +75 kg:

I.     Balogh Zsolt               Martfű

II.   Szűcs Gergő               Martfű

III.  Rapcsányi Tamás        Sopron Kamikaze

 

Junior lány 55 kg:

I.     Axnix Irina      &n
bsp;         
Kapuvár LSE

II.   Tóth Judit                   Hajdúszoboszló

III.  Csefkó Eszter             Kalocsa

III.  Szabó Erika                Berettyóújfalu

 

Junior lány 65 kg:

I.     Kis Anna                    Kagami SE

II.   Körmöndi Lídia          Martfű

III.  Balogh Janka              Kalocsa

III.  Misovits Boglárka      Jászberény

 

 

A legtechnikásabb női versenyző:                  Tóth Judit                     Hajdúszoboszló

A legtechnikásabb férfi versenyző:                Kerti Gábor                   Enying

A legharcosabb női küzdő:                            Körmöndy Lídia           Martfű

A legharcosabb férfi küzdő:                          Jónás Áron                    Budai HMSE

A legeredményesebb hazai női versenyző:    Szendi Judit                  Berettyóújfalu

A legeredményesebb hazai férfi versenyző: Papp Árpád                   Berettyóújfalu

 

Berettyóújfalu, 2005 november 19

 

Sensei Drienyovszki János

Kapcsolódó bejegyzések