KIDO Kupa 2004. Országos Ifi-Junior- Felnőtt Kyokushin Karate Verseny

2004. október 02, Szeged, 30 klub 150 versenyző

A Magyar Kyokushin Karate Szervezet életében az őszi szezon egyik kiemelkedő eseménye volt a szegedi verseny, amely ifi, junior kategóriában már a jövő évi EB egyik szintfelmérő versenye is volt.

EREDMÉNYEK:

Ifjúsági fiú 55 kg:

1. Mátyási Patrik Stabilitás /E.Kalmár Árpád
2. Dobos Arnold Nagykőrös
3. Beszteri Attila Jászberény

Ifjúsági lány 50 kg:

1. Váradi Edit Berettyóújfalu /E: Rinyu Sándor
2. Csefkó Eszter Kalocsa
3. Vincze Krisztina Siófok
3. Magyar Anita Martfű

Ifjúsági fiú 65 kg:

1. Jónás Áron Budai Harcművész E: Fris Ferenc
2. Szögi Dániel Szeged
3. Oroszi Attila Nagykőrös
3. Tarnai Dávid Debrecen

Ifjúsági lány 60 kg:

1. Pálinkó Orsolya Szeged E: Kardos Imre
2. Benyus Judit Martfű
3. Bettenbuk Éva Besenyszög

Ifjúsági fiú +65 kg:

1. Balogh Zsolt Martfű E: Stefanovics József
2. Broczky Péter Sopron Kamikaze
3. Balla János Martfű
3. Molnár Imre Kapuvári LSE

Ifjúsági lány +60 kg:

1. Barta Edit Martfű E: Stefanovics József

2. Misovits Boglárka Jászberény
3. Demény Brigitta Besenyszög

Junior férfi 65 kg:

1. Rózsa Gábor Kemecse E: NEmes József
2. Magyar Zoltán Kapuvári SE
3. Kerti Gábor Enying

Junior női 55 kg:

1. Tóth Judit Hajdúszoboszló E: Szabó Tamás
2. Bittmann Marianna Martfű
3. Nagy Andrea Nagykőrös
3. Szécsényi Szilvia Kalocsa

Junior férfi 75 kg:

1. Szűcs Gergő Martfű E: Stefanovics József
2. Veress Mihály Berettyóújfalu
3. Damir Hodak Horvátország
3. Hajnik Tibor Sopron Kamikaze

Junior női 65 kg:

1. Erdős Bernadett Győr E: Csizmadia Zsolt
2. Kis Anna Debrecen
3. Dömötör Éva Sopron MAFC

Felnőtt Férfi 70 kg:

1. Pető Krisztián Martfű E: Stefanovics József
2. Eperjasi Gergő Gyöngyös
3. Pintér András Várpalota

Junior női +65 kg:

1. Horváth Melinda Nagykőrös E: Buz Feremc
2. Tompa Zsófia Sopron Kamikaze

Felnőtt férfi 80 kg:

1. Magna Gergő Banzai KKK E: Furkó Kálmán
2. Bordás András Nagykőrös
3. Magaskövi József Budapest Sakura
3. Szappanos Csaba Jászberény
Felnőtt női 65 kg:

1. Pápics Eszter Kaposvár E: Lóki Sándor
2. Nagy Anikó Debrecen
3. Tanács Tímea Budai Harcművész

Felnőtt férfi 90 kg:

1. Tréki Tamás Debrecen E: Drienyovszki János
2. Tihomir Garasic Horvátország
3. Tóth Henry Budai Harcművész

Kapcsolódó bejegyzések