Diákolimpiai selejtező – Szentes

ImageAz igen nagy létszámú verseny eredményei

Diákolimpia előselejtező, Szentes – 2006. március 18.

 

Gyermek előkészítő ffi 30kg:

I. Győri Tamás Kkk Csongrád

II. Mészáros Márk Oyama Dojo Szentes

III. Juhász László Kose

Gyermek előkészítő ffi +35kg:

I. Nagy Norbert Kyosumi Se

II. Török Balázs Oyama Dojo Szegvár

III. Győri Martin Oyama Dojo Szegvár

Gyermek előkészítő női 30kg:

I. Ócs Adrienn Kagami Se

II. Polák Leila Tigers Se

Gyermek I. ffi 32kg:

I. Karczub Zalán Nyírbátori Kk Se

II. Vas Balázs Power Sc Gyöngyös

III. Nemes Péter Balmazújvárosi Kkk

Gyermek I. ffi 39kg:

I. Varga András Balmazújvárosi Kkk

II. Tóth Dániel Senshi Kyokushin K. Se

III. Nagy Zoltán Power Sc Gyöngyös

Gyermek I. ffi +39kg:

I. Dávid András Berettyó

II. Nagy Márk Kagami Se

Gyermek I. ffi 30kg:

I. Deák Szabolcs Tokyo Dojo Se

II. Homonnai Tamás Yamato Se

III. Felvinczi Krisztián Kose

III. Percze Lajos Kkk Csongrád

Gyermek I. ffi 35kg:

I. Bleszity Máté Bajai Kyokushin K. Se

II. Laczay Zoltán Honvéd Reflex Se

III. Déméndi Dominik Kose

Gyermek I. ffi 45kg:

I. Maros Barna Dániel Bajai Kyokushin K. Se

II. Pados László Honvéd Reflex Se

III. Ludasi Krisztián Kyosumi Se

Gyermek I. ffi +45kg:

I. Józsa Péter Kyosumi Se

II. Ökrös Kristóf Kose

Gyermek I. női 32kg:

I. Török Sára Kagami Se

II. Karczub Miriam Nyírbátori Kk Se

III. Hódos Éva Kagami Se

Gyermek I. női 25kg:

I. Dudás Enikő Kose Máshol Jut Tovább

II. Mogyoró Virág Kose

III Bendik Elizabeth Csongrád

Gyermek I. női 35kg:

I. Kurucsai Ágnes Oyama Dojo

II. Gojdár Kamilla Oyama Dojo

Gyermek II. ffi 40kg:

I. Ferenczi János Gábor Kemecse Se

II. Szőke Gábor Senshi Kyokushin K. Se

III. Erdelics Gergő Kagami Se

III. Balogh Ádám Berettyó Budo Se

Gyermek II. ffi 52kg:

I. Ócs József Balmazújváros

II. Koszta Nándor Kagami Se

Gyermek II. ffi +52kg:

I. Déli Zoltán Kemecse Se

II. Révész Ádám Senshi Kyokushin K. Se

III. Nemes Máté Balmazújvárosi Kkk

Gyermek II. ffi 40kg:

I. Kovács Zsolt Shogun Se Csepel

II. Bertalan Barnabás Shogun Se Csepel

III. Siket Levente Bajai Kyokushin K. Se

III. Bíró Attila Shogun Se Csepel

Gyermek II. ffi 45kg:

I. Hógli Dávid Bajai Kyokushin K. Se

II. Forgó Tamnás Oyama Dojo Szentes

III. Kiss Bálint Honvéd

Gyermek II. ffi 50kg:

I. Menyhárt Dávid Honvéd Zrínyi Se

II. Szabó Tamás Shogun Se Csepel

III. Bodor Ysombor Rtk Dojo

Gyermek II. ffi +50kg:

I. Rácz Alex Shogun Se Csepel

II. Kiss Elek Gergő Oyama Dojo Szentes

III. Jakab Ádám Kyosumi Se

Gyermek II. női 35kg:

I. Buglyó Magdolna Kkk Hajdúszoboszéó

II. Török Angéla Kagami Se

III. Szilágyi Vera Kagami Se

Gyermek II. női 42kg:

I. Szilágyi Kinga Kagami Se

II. Nagy Mónika Kagami Se

III. Tarr Zsófi Kagami Se

Gyermek II. női +42kg:

I. Bukta Enikő Berettyó

Gyermek II. női 35kg:

I. Dósa Katalin Kose

II. Kosztolányi Kira Kyosumi Se

III. Bábinszki Vivien Bajai Kyokushin K. Se

Gyermek II. női 40kg:

I. Bertalan Alexandra Kose

II. Szerény Csenge Bajai Kyokushin K. Se

III. Láng Barbara Kose

Gyermek II. női 45kg:

I. Kollár Kitti Bajai

Gyermek II. női +45kg:

I. Szüle Adrienn Kose

II. Wágner Bianka Bajai

Serdülő ffi 42kg:

I. Deutsch Miklós Kemecse Se

II. Nagy Róbert Senshi Kyokushin K. Se

III. Buglyó Dávid Kkk Hajdúszoboszéó

III. Barkóczi Ádám Power Sc Gyöngyös

Serdülő ffi 52kg:

I. Váradi Róbert Berettyó Budo Se

II. Erdelics Tibor Kagami Se

III. Kelemen Máté Kkk Hajdúszoboszéó

III. Csige Zsolt Balmazújvárosi Kkk

Serdülő ffi 62kg:

I. Tóth Marcell Nyírbátori Kk Se

II. Papp Árpád Berettyó Budo Se

III. Korpai Bálint Kemecse Se

III. Jónás Tamás Kagami Se

Serdülő ffi +62kg:

I. Kis Bálint Kagami Se

II. Felhősi András Imre Balmazújvárosi Kkk

III. Horváth Patrik Berettyó Budo Se

Serdülő női 45kg:

I. Selyem Brigitta Kagami Se

II. Szendi Judit Berettyó Budo Se

III. Szántó Szilvia Senshi Kyokushin K. Se

Serdülő női 55kg:

I. Ócs Zsuzsanna Kagami Se

II. Markó Boglárka Kk Do Sc Kisvárda

III Nagy Kira Berettyó Budo Se

ImageSerdülő női +55kg:

I. Jenei Alexandra Kagami Se

II. Száva Zsuzsanna Kkk Hajdúszoboszéó

III. Szilágyi Erika Kkk Hajdúszoboszéó

Serdülő ffi 45kg:

I. Kószó András Tigers Se

II. Sztojanov Ferenc Shogun Se Csepel

III. Pados Márk Honvéd Reflex Se

III. Molnár Zoltán Hirotori Harcos Se

Serdülő ffi 55kg:

I. Nagy István Kyosumi Se

II. Kiss László Karcagi Se

III. Susányi Tibor Karcagi Se

III. Pipei Bálint Kkk Csongrád

Serdülő ffi 65kg:

I. Strehling Viktor Tigers Se

II. Molnár Zsigmond Karcagi Se

III. Kurucsai Róbert Oyama Dojo Szegvár

III. Orbán Tibor Sándor Kyosumi Se

Serdülő ffi +65kg:

I. Uicz Béla Shogun Se Csepel

II. Csepcsényi Zoltán Oyama Dojo Szentes

III. Brezovai Botond Oyama Dojo Szentes

Serdülő női 40kg:

I. Bagi Alexandra Oyama Dojo

II. Vakán Réka Délegyháza

Serdülő női 55kg:

I. Szalai Boglárka Rtk Dojo

II. Borsos Beáta Nego Se

III. Horváth Gyöngyi Rtk Dojo

III. Haskó Csilla Bajai Kyokushin K. Se

Serdülő női +55kg:

I. Czár Barbara Shogun Se

II. Répás Anita Oyama Dojo

Ifjúsági ffi 55kg:

I. Csóti András Berettyó Budo Se

II. Berényi István Karcagi Se

III. Ábel Dávid Kose

III. Ócs Sándor Kagami Se

Ifjúsági ffi 65kg:

I. Zsila Tamás Senshi Kyo

II. Takács Bence Honvéd Zrínyi Se

III. Domszky Tamás Honvéd Zrínyi Se

III. Badar Máté Kyosumi Se

Ifjúsági ffi +65kg:

I. Pethő Gergő Kagami Se

II. Sárkány Balázs Kagami Se

III. Fenyvesi Sándor Kose

III. Balla Gergely Kyosumi Se

Ifjúsági női 53kg:

I. Szondi Anikó Hajdúszoboszló

II. János Enikő Kagami Se

III. Bíró Andrea Shogun Se Csepel

Ifjúsági női 60kg:

I. Deutsch
Nikoletta Kemecse Se

II. Csontos Kornélia Power Sc Gyöngyös

III. Egri Erzsébet Senshi Se

III. Vértesi Ágnes Hajdúszoboszló

Ifjúsági női 50kg:

I. Bíró Andrea Shogun

Ifjúsági női 60kg:

I. Polgár Hajnal Kose

II. Kalocsa Nikolett Tigers Se

III. Csató Alexandra Tameshiwari Dojo Se

III. Sajnár Gyoprárka Sátoraljaújhely

Junior ffi 65kg:

I. Bíró Gergely Shogun Se Csepel

II. Keller Tamás Shogun Se Csepel

III. Tornai Dávid Kagami Se

III. Gyarmati János Orosházi Kyo.Kar.Szab.Kör

Junior ffi 75kg:

I. Kapitány Tamás Bajai Kyokushin K. Se

II. Szabó Norbert Kagami Se

III. Kurucz Tamás Kose

III. Aranyi Norbert Kose

Junior ffi +75kg:

I. Surán László Kose

II. Szilágyi Zoltán Yamato Se

III. Gyarmati László Kkk Csongrád

III. Schneider Roland Bajai Kyokushin K. Se

Junior női 55kg:

I. Tóth Judit Kkk Hajdúszoboszéó

II. Nagy Renáta Karcagi Se

III. Balázs Márta Senshi Kyokushin K. Se

III. Váradi Edit Berettyó Budo Se

Junior női 65kg:

I. Papp Flóra Kagami Se

II. Balogh Dóri Kose

III. Bobák Renáta Kose

III. Balogh Éva Berettyó Budo Se

Junior női +65kg:

I. Déli Alexandra Kemecse Se

II. Halász Vivien Kose

III. Mihályfi Judit Bajai

Kapcsolódó bejegyzések