37. Összjapán Bajnokság – sorsolás

 

 

 

 

 

A Szaku nem tétlenkedett, beszerezte annak a japán bajnokságnak a sorsolását, ahol Török Dániel is tatamira lép! 110 nevező indul, Török Dániel a „B” blokk kiemeltjeként, 28-as rajtszámmal, erőnyerőként várhatja a küzdelmeket.

A címvédő – Takayuki Tsukakoshi –  a “D” blokk utolsó versenyzőjeként, 110-es rajtszámmal lesz látható. Tehát Dani és Tsukakoshi revansa csak akkor jöhet létre, ha mindketten minden embert próbáló küzdelmet sikerrel abszolválnak, és a döntőben összecsapnak. Bárcsak már itt járnánk!

 

(A táblázat 800kb-os, eltart egy darabig, amíg letöltődik…)

 

 

  

Kenji Midori, a szervezet elnöke 

A-blokk

Kunihiro Suzuki

鈴木 国博

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kazutaka Iijima

飯島 和孝

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masayuki Miyagawa

宮川 将幸

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kenta Ogi

小木 剣太

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naoya Sasaki

佐々木 直哉

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yuta Shoguchi

将口 祐太

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kentoku Saeki

佐伯 健徳

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takahiro Tokuzawa

徳澤 隆広

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ryuji Koga

古家 竜二

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosaku Nakajima

中嶋 幸作

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masaru Wada

和田 勝

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yoshinobu Sugimoto

杉本 祥伸

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tsuyoshi Takezawa

竹澤 剛

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kenta Mori

森 健太

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keisuke Shirato

白土 恵介

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takayuki Yamazaki

山崎 貴行

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teppei Tsukamoto

塚本 鉄兵

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keitaro Seki

関 恵多郎

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masanori Yamada

山田 雅則

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takuya Iriki

入来 卓也

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roman Reznik

ローマン レズニック

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yutaka Nakajima

中島 豊

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yuki Sato

佐藤 友輝

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katsuya Suzuki

鈴木 勝也

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hiroki Niino

新野 博紀

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hideki Kesamaru

今朝丸 英紀

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kazuhito Yamada

山田 一仁

27

 

&nb
sp;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B. Blokk

 

Daniel Torok

ダニエル トロク

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sozo Sakata

酒田 創造

29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yu Watanabe

渡辺 優

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yoshiaki Kikuhara

菊原 嘉章

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takao Yamada

山田 健加男

32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hiroyuki Narita

成田 寛行

33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hiroki Sakai

酒井 裕樹

34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hirokazu Iwahara

岩原 弘和

35

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tetsuya Katayama

片山 哲也

36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michitoshi Takeshita

竹下 道平

37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomikazu Yoshida

吉田 富和

38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shinichi Nakanome

中野目 真一

39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katsumi Ishizuka

石塚 克己

40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shinji Sakamoto

阪本 晋治

41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maxim Shevchenko

マキシム シェヴチェンコ

42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ryuichi Yanagawa

柳川 龍一

43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hiroyuki Wakasa

若狭 弘幸

44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tatsuji Inoue

井上 達二

45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tetsuhito Murata

村田 哲仁

46

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takeshi Mitsuyama

光山 毅

47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiyohide Kuno

久野 浄英

48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tsutomu Murayama

村山 努

49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makoto Tanaka

田中 誠

50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hideki Watanabe

渡辺 秀樹

51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kojiro Tanada

棚田 光次郎

52

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shohei Yamano

山野 翔平

53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masakazu Okumura

奥村 雅一

54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satoshi Niiho

新保 智

55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Az „A” és a „B” blokk győztese kerül össze egymással a legjobb 4-ben.

 

C blokk

 

 

 

 

 

 

 

56

野本 尚裕

Naohiro Nomoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

57

波立 章宏

Akihiro Haryu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

58

阿部 哲也

Tetsuya Abe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

59

内藤 健太

Kenta Naito

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60

島本 一ニ三

Kazufumi Shimamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

61

工藤 修

Osamu Kudo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

62

青栁 茂瑠

Shigeru Aoyagi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

63

藤田 真吾

Shingo Fujita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

64

瀧下 智之

Tomoyuki Takishita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

65

西村 一彦

Kazuhiko Nishimura

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

66

小林 清亮

Kiyoaki Kobayashi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

67

鳥原 澄人

Sumito Torihara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

68

鈴木 眞之

Masayuki Suzuki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

69

ローマン ネステレンコ

Roman Nesterenko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

70

木賊 浩一

Koichi Tokusa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

71

濱口 寿博

Toshihiro Hamaguchi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

72

山本 将也

Masaya Yamamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

73

三明 広幸

Hiroyuki Miake

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

74

満井 昌美

Masami Mitsui

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

75

鈴木 利雄

Toshio Suzuki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

76

中道 隆介

Ryusuke Nakamichi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

77

サム ギルバート

Sam Gilbert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

78

花田 亨治

Kyoji Hanada

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

79

杉原 健一

Kenichi Sugihara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80

菊 庸介

Yosuke Kiku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

81

益田 泰孝

Yasutaka Masuda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

82

吉岡 憲久

Norihisa Yoshioka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

83

谷川 光

Kou Tanigawa

 

 

 

 

 

 

 

A „C” és a „D” blokk győztese kerül össze egymással a legjobb négyben

 

D blokk

 

 

 

 

 

84

小泉 英明

Hideaki Koizumi

 

 

 

 

 

 

 

 

85

吉野 恵一郎

Keiichiro Yoshino

 

 

 

 

 

 

 

 

86

安藤 博信

Hironobu Ando

 

 

 

 

 

 

 

 

87

酒井 直樹

Naoki Sakai

 

 

 

 

 

 

 

 

88

朝 光夫

Mitsuo Asa

 

 

 

 

 

 

 

 

89

河鰭 郁也

Ikuya Kawabata

 

 

 

 

 

 

 

 

90

船橋 孝彰

Takaaki Funahashi

 

 

 

 

 

 

 

 

91

柏木 信広

Nobuhiro Kashiwagi

 

 

 

 

 

 

 

 

92

瀧川 和哉

Kazuya Takikawa

 

 

 

 

 

 

 

 

93

内田 達弘

Tatsuhiro Uchida

 

 

 

 

 

 

 

 

94

徳田 則一

Norikazu Tokuda

 

 

 

 

 

 

 

 

95

増田 亮一

Ryoichi Masuda

 

 

 

 

 

 

 

 

96

大野 晋次

Shinji Ono

 

 

 

 

 

 

 

 

97

前川 憲司

Kenji Maegawa

 

 

 

 

 

 

 

 

98

渡辺 大士

Taishi Watanabe

 

 

 

 

 

 

 

 

99

渡辺 憲弥

Kenya Watanabe

 

 

 

 

 

 

 

 

##

佐々木 梓

Azusa Sasaki

 

 

 

 

 

 

 

 

##

加藤 建

Ken Kato

 

 

 

 

 

 

 

 

##

谷 龍治

Ryuji Tani

 

 

 

 

 

 

 

 

##

吉村 賢二

Kenji Yoshimura

 

 

 

 

 

 

 

 

##

平山 竜太郎

Ryutaro Hirayama

 

 

 

 < SPAN style="FONT-SIZE: 11pt; FONT-FAMILY: 'MS Pゴシック'">

 

 

 

 

##

ダニエル トリフ

Daniel Trifu

 

 

 

 

 

 

 

 

##

吉岡 智

Satoshi Yoshioka

 

 

 

 

 

 

 

 

##

河野 高志

Takashi Kono

 

 

 

 

 

 

 

 

##

西村 洋庸

Hironobu Nishimura

 

 

 

 

Kapcsolódó bejegyzések