Kezdőlap Rovatok Küzdősport KYOKUSHIN KARATE EB-PLOVDIV - beszámoló riport
10 ARANY-, 4 EZÜST- ÉS 4 BRONZÉREMMEL AZ ÉREMTÁBLA ELEJÉN
KYOKUSHIN KARATE EB-PLOVDIV 2008-05-27

VERSENYBESZÁMOLÓ RIPORT

10 ARANY-, 4 EZÜST- ÉS 4 BRONZÉREMMEL AZ ÉREMTÁBLA ELEJÉN

5 MAGYAR VERSENYZŐ, MÁR BIZTOSAN KVALIFIKÁLTA MAGÁT A 2009. ÉVI VILÁGKUPÁRA

KIVÁLÓ KÜZDELMEK, JÓ CSAPATMUNKA, PARÁDÉS SZEREPLÉS, ARANYOS ÉREMESŐ, EZ JELLEMEZTE A MAGYAR KYOKUSHIN KARATESZERVEZET VÁLOGATOTT VERSENYZŐI SZEREPLÉSÉT A PLOVDIDI EB-N.

A JUNIOR ÉS FELNŐTT KONTINENSVIADALON, A SENSEI AGÓCS TIBOR ÁLTAL VEZETETT VÁLOGATOTT VERSENYZŐINK REMEKÜL VETTÉK A KEZDETI AKADÁLYOKAT,  MIND A FORMAGYAKORLAT KATEGÓRIÁKBAN, MIND A KÜZDELMEKBEN HELYTÁLLTAK VERSENYZŐINK.

A JUNIOROKNÁL 6 ARANY ÉS 3 BRONZÉREM, A FELNŐTTEKNÉL 4 ARANY, 4 EZÜST, ÉS EGY BRONZÉREM SZÜLETETT, AMELLYEL MEGŐRIZTE A MAGYAR VÁLOGATOTT TÖBB ÉVES VEZETŐ SZEREPÉT EURÓPÁBAN.

A JUNIOR MEZŐNYÉBEN FORMAGYAKORLATBAN ÉS KÜZDELEMBEN ÖSSZESEN 6 MAGYAR VERSENYZŐ ÁLLHATOTT FEL A DOBOGÓ LEGFELSŐBB FOKÁRA, MÍG A FELNŐTTEKNÉL 4-EN VÁÉGEZTEK AZ ELSŐ HELYEN.   RÓZSA GÁBOR70 KG-BA,  ÉS ÁBRAHÁM EDIT 65 KG-BAN MEGVÉDTE TAVALYI ELSŐSÉGÉT, SZABÓ ISTVÁN A FORMAGYAKORLATBAN GYŐZEDELMESKEDETT, ÉS MEGLEPETÉSKÉNT HATOTT A 80 KG-BAN LEZAJLOTT MAGYAR HÁZIDÖNTŐ, AMELYET A TAVALYI VB-N IS JÓL SZEREPLŐ KAPUVÁRI BAK SÁNDOR, ÉS A SZOLNOKI MAGNA GERGŐ VÍVTAK EGYMÁSSAL, AZ UTÓBBI GYŐZELMÉVEL.           

                           NŐKNÉL FORMAGYAKORLATBAN TÓTH ATTILA ÉS TÓTH RENÁTA A 2. HELYEN VÉGZETT, FÉRFIAKNÁL 70 KG-BAN PETŐ KRISZTIÁN BRONZÉREMMEL, 80 KG-BAN BAK SÁNDOR ÉS A NŐI NEHÉZSÚLYBAN ZATYKÓ ZITA IS EZÜSTÉREMMEL ZÁRTA AZ EB-T.

AZ EREDMÉNYEK ALAPJÁN A 2009. ÉVI SZENTPÉTERVÁRI VILÁGKUPÁRA ÖT VERSENYZÖ- ÁBRAHÁM EDIT, ZATYKÓ ZITA,  RÓZSA GÁBOR, BAK SÁNDOR ÉS MAGNA GERGŐ - MÁR BIZTOSAN KVALIFIKÁLTA MAGÁT AZ EURÓPA VÁLOGATOTT TAGJAKÉNT.

KALMÁR ÁRPÁD- MKKSZ MÉDIABIZOTTSÁGA - FULLCONTACT MEDIA TEAM  - TEL: 06-20-2550275

 KYOKUSHIN KARATE EURÓPA BAJNOKSÁG -2008 –PLOVDID
 VÉGEREDMÉNYEK

Men and Women

Men, Lightweight -70 kg.

1

Gábor Rózsa

Hungary

2

Taras Popovich

Ukraine

3

Krisztián Pető

Hungary

3

Andrius Miseckas

Lithuania


Full Results ( PDF )

Men, Middleweight -80 kg.

1

Gergő Magna

Hungary

2

Sándor Bak

Hungary

3

Dimitar Popov

Bulgaria

3

Jimmie Collin

Sweden


Full Results ( PDF )

Men, Heavyweight -90 kg.

1

Valeri Dimitrov

Bulgaria

2

Mindaugas Pavilionis

Lithuania

3

Kepa Etxeberria

Spain

3

Darius Gudauskas

Lithuania


Full Results ( PDF )

Men, Super Heavyweight +90 kg.

1

Lukas Kubilius

Lithuania

2

Eduard Janoashvili

Georgia

3

Brian Jakobsen

Denmark

3

Yordan Terziev

Bulgaria


Full Results ( PDF )

Men, Kata

1

Istvan Szabo

Hungary

2

Attila Toth

Hungary

3

Raimundas Paskauskas

Lithuania


Full Results ( PDF )

Women, Lightweight -55 kg.

1

Isis Pinilla

Spain

2

Elena Bashkehayova

Bulgaria

3

Rita Pivoriūnaitė

Lithuania

3

Heike Lommer

Germany


Full Results ( PDF )

Women, Middleweight -65 kg.

1

Edit Ábrahám

Hungary

2

Inga Mikštaitė

Lithuania

3

Cvetelina Nikolaeva

Bulgaria

3

Margarita Čiuplytė

Lithuania


Full Results ( PDF )

Women, Heavyweight +65 kg.

1

Viviana Chirila

Romania

2

Zita Zatykó

Hungary

3

Carolin Brix

Greece

3

Gergana Atanasova

Bulgaria


Full Results ( PDF )

Women, Kata

1

Anca Wallman

Romania

2

Renata Toth

Hungary

3

Diana Maciute

Lithuania


Full Results ( PDF )

 

 

 

Men, Most Technical Fighter

Gergő Magna

Hungary

Women, Most Technical Fighter

Elena Bashkehayova

Bulgaria

Men, Best Fighting Spirit

Eduard Janoashvili

Georgia

Women, Best Fighting Spirit

Viviana Chirila

Romania

Men and Women, Fastest Knockout

Mindaugas Pavilionis

Lithuania

Men, Best Tameshiwari

Eduard Janoashvili

Georgia



Junior Men and Women

Junior Men -55 kg.

1

Valeh Jafarov

Azerbaijan

2

Lachezar Dimitrov

Bulgaria

3

Zoltán Mladoneczki

Hungary

3

Neno Angelov

Bulgaria


Full Results ( PDF )

Junior Men -60 kg.

1

Bence Csikai

Hungary

2

Georgi Lotarov

Bulgaria

3

Bagir Gahramanov

Azerbaijan

3

Slavy Slavchev

Bulgaria


Full Results ( PDF )

Junior Men -65 kg.

1

Dávid Virág

Hungary

2

Ruslan Gladov

Bulgaria

3

Radoslaw Parol

Poland

3

Jose Damian Mico

Spain


Full Results ( PDF )

Junior Men -70 kg.

1

Artūras Skerlo

Lithuania

2

Karolis Našlėnas

Lithuania

3

Stoicho Staikov

Bulgaria

3

Mike Christensen

Denmark


Full Results ( PDF )

Junior Men -75 kg.

1

László Szili

Hungary

2

Ignas Katkevičius

Lithuania

3

Evgenij Lazukin

Lithuania

3

Miroslav Milev

Bulgaria


Full Results ( PDF )

Junior Men +75 kg.

1

Dávid Licskai

Hungary

2

Vasil Vangelov

Bulgaria

3

Adrian Navarro

Spain

3

Modestas Čyplis

Lithuania


Full Results ( PDF )

Junior Men, Kata

1

Viacheslav Rudune

Israel

2

Artiom Radune

Israel

3

Gergő Szabó

Hungary


Full Results ( PDF )

Junior Women -55 kg.

1

Bernadett Balogh

Hungary

2

Rūta Brazdžionytė

Lithuania

3

Alina Sokurenko

Ukraine

3

Zsanett Dömötör

Hungary


Full Results ( PDF )

Junior Women -60 kg.

1

Olha Stadnyk

Ukraine

2

Diana Laleva

Bulgaria

3

Karina Todorova

Bulgaria

3

Ralitza Andreeva

Bulgaria


Full Results ( PDF )

Junior Women -65 kg.

1

Eimantė Leliukaitė

Lithuania

2

Greta Steponavičiūtė

Lithuania

3

Ekateryna Mamalimova

Ukraine

3

Anais Pons

Spain


Full Results ( PDF )

Junior Women +65 kg.

1

Ainara Fuente

Spain

2

Diana Balsytė

Lithuania

3

Dovilė Krištopaitytė

Lithuania

3

Anastasiya Shybiko

Ukraine


Full Results ( PDF )

Junior Women, Kata

1

Sára Magyari

Hungary

2

Jolanta Zacharova

Lithuania

3

Simona Zacharova

Lithuania


Full Results ( PDF )

 

Junior Men, Most Technical Fighter

Valeh Jafarov

Azerbaijan

Junior Women, Most Technical Fighter

Olha Stadnyk

Ukraine

Junior Men, Best Fighting Spirit

László Szili

Hungary

Junior Women, Best Fighting Spirit

Bernadett Balogh

Hungary

 Még nem írt senki ezzel a cikkel kapcsolatban.
Ha szeretnél hozzászólni, akkor jelentkezz be vagy regisztrálj.
Szólj hozzá! (eddig 0 bejegyzés)